Chat with us, powered by LiveChat

Kontakt

Kontakt oss for en hyggelig prat

Besøksadresse:
Dronningens gate 1
1530 Moss
Norway

Postadresse:
Postboks 241
1501 Moss

+47 400 13 559
post@wemade.no

Kontaktskjema

Takk! Din beskjed er sendt :)
Ups! Her er det noe som ikke stemmer. Er e-posten din riktig? :)

Våre ansatte

Andreas Holm

Andreas Holm

Daglig leder / Partner

andreas@wemade.no400 13 559
Eivind Nilsen

Eivind Nilsen

Kommersiell leder og rådgiver / Partner

eivind@wemade.no416 19 140
Audun Olsen

Audun Olsen

Leder Utvikling / Partner

audun@wemade.no918 98 442
Espen Orvedal Østenvik

Espen Orvedal Østenvik

Senior designer

espen@wemade.no917 77 680
Desiree Ytreeide Kråkøy

Desiree Ytreeide Kråkøy

Leder Markedsføring, Design og Innhold

desiree@wemade.no+47 465 15 564
Trygve Sørli

Trygve Sørli

Kreativ Leder / Partner

trygve@wemade.no976 57 489
Tor Jörgensborg

Tor Jörgensborg

Rådgiver nettbutikk

tor@wemade.no+46 702 69 11 11
Kari Holm

Kari Holm

Økonomi- og administrasjonssjef

kari@wemade.no415 44 931
Øyvind Hermans

Øyvind Hermans

Designer / Utvikler

oyvind@wemade.no941 62 559
Pernille Roberts

Pernille Roberts

Digital Markedsfører

pernille@wemade.no484 63 747
Jan-Petter Jensen

Jan-Petter Jensen

Senior utvikler

jan-petter@wemade.no958 96 010
Kim Aleksander Belgen Fredriksen

Kim Aleksander Belgen Fredriksen

Utvikler

kim@wemade.no954 43 637
Morten Andersen

Morten Andersen

Senior utvikler

morten@wemade.no480 444 07
Even Magnem

Even Magnem

Senior Utvikler

even@wemade.no405 14 476
June Bergh

June Bergh

Lærling

june@wemade.no940 33 450‬
Stian Evensen

Stian Evensen

Lærling

stian@wemade.no995 67 295