Chat with us, powered by LiveChat

Kontakt

Kontakt oss for en hyggelig prat

Besøksadresse:
Dronningens gate 1
1530 Moss
Norway

Postadresse:
Postboks 241
1501 Moss

+47 400 13 559
post@wemade.no

Kontaktskjema

Takk! Din beskjed er sendt :)
Ups! Her er det noe som ikke stemmer. Er e-posten din riktig? :)

Våre ansatte

Andreas Holm

Andreas Holm

Daglig leder / Partner

andreas@wemade.no400 13 559
Eivind Nilsen

Eivind Nilsen

Kommersiell leder og rådgiver / Partner

eivind@wemade.no416 19 140
Audun Olsen

Audun Olsen

Leder Utvikling / Partner

audun@wemade.no918 98 442
Thomas Osholt

Thomas Osholt

Senior rådgiver

thomas@wemade.no47454105
Hallvard Romstad

Hallvard Romstad

Senior konsulent

Kaja Elise Sundbø Olsen

Kaja Elise Sundbø Olsen

Prosjektleder

kaja@wemade.no92613725
Hanne Holm

Hanne Holm

Prosjektleder

hanne@wemade.no97086978
Kari Holm

Kari Holm

Økonomi- og administrasjonssjef

kari@wemade.no415 44 931
Magnus Harlem

Magnus Harlem

Utvikler

Noura Amira Medjerab

Noura Amira Medjerab

Lærling/Junior Utvikler

noura@wemade.no
Noah Holmvik

Noah Holmvik

Lærling/Junior Utvikler

noah@wemade.no
Thomas Jacobsen

Thomas Jacobsen

Senior Utvikler

Ted Skogmann

Ted Skogmann

Utvikler/prosjektleder

ted@wemade.no
Martin Brombach

Martin Brombach

Lærling/Junior Utvikler

martin@wemade.no
Sturla Josdal

Sturla Josdal

Senior utvikler

sturla@wemade.no
Tor Jörgensborg

Tor Jörgensborg

Senior Konsulent / Partner

tor@wemade.no+46 702 69 11 11
Øyvind Hermans

Øyvind Hermans

Designer / Utvikler

Jan-Petter Jensen

Jan-Petter Jensen

Senior utvikler/Tech Lead

Kim Aleksander Belgen Rognlien

Kim Aleksander Belgen Rognlien

Utvikler

Morten Andersen

Morten Andersen

Senior utvikler

Even Magnem

Even Magnem

Senior utvikler

Dag Arne Kirkerød

Dag Arne Kirkerød

IT Arkitekt Skybaserte løsninger

dak@itcloud.no928 41 095
Robin Fritzon

Robin Fritzon

Designer/Utvikler

Zeljko Marusic

Zeljko Marusic

Senior Utvikler

Mario Duspara

Mario Duspara

Utvikler

mario@wemade.no
Mateo Vuković

Mateo Vuković

Utvikler

mateo@wemade.no
Iva Stojčić

Iva Stojčić

Utvikler

iva@wemade.no