Chat with us, powered by LiveChat

Kontakt

Kontakt oss for en hyggelig prat

Besøksadresse:
Dronningens gate 1
1530 Moss
Norway

Postadresse:
Postboks 241
1501 Moss

+47 400 13 559
post@wemade.no

Kontaktskjema

Takk! Din beskjed er sendt :)
Ups! Her er det noe som ikke stemmer. Er e-posten din riktig? :)

Våre ansatte

Andreas Holm

Andreas Holm

Daglig leder / Partner

andreas@wemade.no400 13 559
Eivind Nilsen

Eivind Nilsen

Kommersiell leder og rådgiver / Partner

eivind@wemade.no416 19 140
Audun Olsen

Audun Olsen

Leder Utvikling / Partner

audun@wemade.no918 98 442
Thomas Osholt

Thomas Osholt

Senior rådgiver

thomas@wemade.no47454105
Trygve Sørli

Trygve Sørli

Kreativ Leder / Partner

trygve@wemade.no976 57 489
Eivind Teig

Eivind Teig

Senior utvikler

Magnus Harlem

Magnus Harlem

Utvikler

Espen Orvedal Østenvik

Espen Orvedal Østenvik

Senior designer

espen@wemade.no917 77 680
Tor Jörgensborg

Tor Jörgensborg

Rådgiver nettbutikk

tor@wemade.no+46 702 69 11 11
Kari Holm

Kari Holm

Økonomi- og administrasjonssjef

kari@wemade.no415 44 931
Øyvind Hermans

Øyvind Hermans

Designer / Utvikler

Jan-Petter Jensen

Jan-Petter Jensen

Senior utvikler

Kim Aleksander Belgen Fredriksen

Kim Aleksander Belgen Fredriksen

Utvikler

Morten Andersen

Morten Andersen

Senior utvikler

Even Magnem

Even Magnem

Senior Utvikler

Pernille Roberts

Pernille Roberts

Digital Markedsfører

pernille@wemade.no484 63 747