Chat with us, powered by LiveChat

Kontakt

Kontakt oss for en hyggelig prat

Besøksadresse:
Dronningens gate 1
1530 Moss
Norway

Postadresse:
Postboks 241
1501 Moss

+47 400 13 559
post@wemade.no

Kontaktskjema

Takk! Din beskjed er sendt :)
Ups! Her er det noe som ikke stemmer. Er e-posten din riktig? :)

Våre ansatte

Andreas Holm

Andreas Holm

Daglig leder / Partner

andreas@wemade.no400 13 559
Eivind Nilsen

Eivind Nilsen

Kommersiell leder og rådgiver / Partner

eivind@wemade.no416 19 140
Audun Olsen

Audun Olsen

Leder Utvikling / Partner

audun@wemade.no918 98 442
Thomas Osholt

Thomas Osholt

Senior rådgiver

thomas@wemade.no47454105
Trygve Sørli

Trygve Sørli

Kreativ Leder / Partner

trygve@wemade.no976 57 489
Kaja Elise Sundbø Olsen

Kaja Elise Sundbø Olsen

kaja@wemade.no92613725
Pernille Roberts

Pernille Roberts

Senior Digital Markedsfører

pernille@wemade.no484 63 747
Siw Grinaker

Siw Grinaker

Senior Digital Markedsfører

siw@wemade.no95079453
Kari Holm

Kari Holm

Økonomi- og administrasjonssjef

kari@wemade.no415 44 931
Eivind Teig

Eivind Teig

Senior utvikler

Magnus Harlem

Magnus Harlem

Utvikler

Thomas Jacobsen

Thomas Jacobsen

Senior Utvikler

Ted Skogmann

Ted Skogmann

Utvikler/prosjektleder

ted@wemade.no
Espen Orvedal Østenvik

Espen Orvedal Østenvik

Senior designer

espen@wemade.no917 77 680
Tor Jörgensborg

Tor Jörgensborg

Rådgiver nettbutikk

tor@wemade.no+46 702 69 11 11
Øyvind Hermans

Øyvind Hermans

Designer / Utvikler

Kim Aleksander Belgen Fredriksen

Kim Aleksander Belgen Fredriksen

Utvikler

Morten Andersen

Morten Andersen

Senior utvikler

Dag Arne Kirkerød

Dag Arne Kirkerød

IT Arkitekt Skybaserte løsninger

dak@itcloud.no928 41 095
Jan-Petter Jensen

Jan-Petter Jensen

Senior utvikler

Even Magnem

Even Magnem

Senior utvikler