Chat with us, powered by LiveChat

Om We Made

Nytenkende og
nyskapende.

Vi hjelper deg og din virksomhet med å bli kvitt langsomme og manuelle prosesser, ved å lage integrerte og smarte digitale løsninger. Parallellt bistår vårt markedsføringsteam deg med å skille deg ut i ditt marked, på rett måte, til rett tid.

Om We Made

Vi kan ikke forutse fremtiden, men vi kan forberede deg på den og sørge for at du bruker pengene dine fornuftig og sparer tid på kompliserte prosesser i hverdagen.

We Made har et bredt spekter av verktøy som får deg dit du vil. Vi produserer innhold i form av tekst, foto, film og animasjon, i tillegg til alt av markedsføring, nettsider, nettbutikk og design - til fullt integrerte CRM-systemer bygget fra kjernen i ditt selskap.

Morten på kontoret
Flotte kontor
Desiree er fokusert

Vår Historie

We Made så dagens lys i januar 2018, og startet med fem personer. Da vi gikk inn januar 2019 var vi 15 ansatte, som er de 15 beste ressursene etter vår mening. Vi har egne utviklere til produksjon av nettsider, egne fotografer og tekstforfattere til produksjon av innhold, egne designere til alt av digital produksjon og print.

Våre dyktige rådgivere sørger for at du får det rette teamet til ditt behov, og den rette prisen for det som skal produseres. Vi ser på kundereisen din og de interne prosessene, og ser om det er noen bedre løsninger for deg og din bedrift for å lykkes i dagens marked.

Våre ansatte

Andreas Holm

Andreas Holm

Daglig leder / Partner

andreas@wemade.no400 13 559
Eivind Nilsen

Eivind Nilsen

Kommersiell leder og rådgiver / Partner

eivind@wemade.no416 19 140
Audun Olsen

Audun Olsen

Leder Utvikling / Partner

audun@wemade.no918 98 442
Thomas Osholt

Thomas Osholt

Senior rådgiver

thomas@wemade.no47454105
Trygve Sørli

Trygve Sørli

Kreativ Leder / Partner

trygve@wemade.no976 57 489
Eivind Teig

Eivind Teig

Senior utvikler

Magnus Harlem

Magnus Harlem

Junior utvikler

Espen Orvedal Østenvik

Espen Orvedal Østenvik

Senior designer

espen@wemade.no917 77 680
Desiree Ytreeide Kråkøy

Desiree Ytreeide Kråkøy

Leder Markedsføring, Design og Innhold

desiree@wemade.no+47 465 15 564
Tor Jörgensborg

Tor Jörgensborg

Rådgiver nettbutikk

tor@wemade.no+46 702 69 11 11
Kari Holm

Kari Holm

Økonomi- og administrasjonssjef

kari@wemade.no415 44 931
Øyvind Hermans

Øyvind Hermans

Designer / Utvikler

Pernille Roberts

Pernille Roberts

Digital Markedsfører

pernille@wemade.no484 63 747
Jan-Petter Jensen

Jan-Petter Jensen

Senior utvikler

Kim Aleksander Belgen Fredriksen

Kim Aleksander Belgen Fredriksen

Utvikler

Morten Andersen

Morten Andersen

Senior utvikler

Even Magnem

Even Magnem

Senior Utvikler

June Bergh

June Bergh

Lærling