Chat with us, powered by LiveChat

Om We Made

Nytenkende og
nyskapende.

Vi hjelper deg og din virksomhet med å bli kvitt langsomme og manuelle prosesser, ved å lage integrerte og smarte digitale løsninger. Parallellt bistår vårt markedsføringsteam deg med å skille deg ut i ditt marked, på rett måte, til rett tid.

Om We Made

Vi kan ikke forutse fremtiden, men vi kan forberede deg på den og sørge for at du bruker pengene dine fornuftig og sparer tid på kompliserte prosesser i hverdagen.

We Made har et bredt spekter av verktøy som får deg dit du vil. Vi produserer innhold i form av tekst, foto, film og animasjon, i tillegg til alt av markedsføring, nettsider, nettbutikk og design - til fullt integrerte CRM-systemer bygget fra kjernen i ditt selskap.

Flotte kontor
Desiree er fokusert

Kloke digitale hoder

We Made så dagens lys i januar 2018 med fem ansatte. I løpet av fire år med rask vekst og solide kunder i ryggen kan vi med 23 kompetente ansatte trygt si at vi kan levere tjenester og løsninger med høy kvalitet som hjelper norske bedrifter med digitaliseringen.

Vi har egne utviklere til produksjon av systemer, apper og nettsider, egne fotografer og tekstforfattere til produksjon av innhold og egne designere til alt av digitalmarkedsføring, kommunikasjon og print.

Våre dyktige rådgivere sørger for at du får det rette teamet til ditt behov, og den rette prisen for det som skal produseres. Vi ser på kundereisen din og de interne prosessene, og ser om det er noen bedre løsninger for deg og din bedrift for å lykkes i dagens marked.

Våre ansatte

Andreas Holm

Andreas Holm

Daglig leder / Partner

andreas@wemade.no400 13 559
Eivind Nilsen

Eivind Nilsen

Kommersiell leder og rådgiver / Partner

eivind@wemade.no416 19 140
Audun Olsen

Audun Olsen

Leder Utvikling / Partner

audun@wemade.no918 98 442
Thomas Osholt

Thomas Osholt

Senior rådgiver

thomas@wemade.no47454105
Kaja Elise Sundbø Olsen

Kaja Elise Sundbø Olsen

Leder nettsider og markedsføring

kaja@wemade.no92613725
Hanne Holm

Hanne Holm

Prosjektleder

hanne@wemade.no97086978
Kari Holm

Kari Holm

Økonomi- og administrasjonssjef

kari@wemade.no415 44 931
Magnus Harlem

Magnus Harlem

Utvikler

Noura Amira Medjerab

Noura Amira Medjerab

Lærling/Junior Utvikler

noura@wemade.no
Noah Holmvik

Noah Holmvik

Lærling/Junior Utvikler

noah@wemade.no
Martin Brombach

Martin Brombach

Lærling/Junior Utvikler

martin@wemade.no
Tor Jörgensborg

Tor Jörgensborg

Senior Konsulent / Partner

tor@wemade.no+46 702 69 11 11
Øyvind Hermans

Øyvind Hermans

Designer / Utvikler

Jan-Petter Jensen

Jan-Petter Jensen

Senior utvikler/Tech Lead

Kim Aleksander Belgen Rognlien

Kim Aleksander Belgen Rognlien

Utvikler

Morten Andersen

Morten Andersen

Senior utvikler

Even Magnem

Even Magnem

Senior utvikler

Dag Arne Kirkerød

Dag Arne Kirkerød

IT Arkitekt Skybaserte løsninger

dak@itcloud.no928 41 095
Robin Fritzon

Robin Fritzon

Designer/Utvikler

Zeljko Marusic

Zeljko Marusic

Senior Utvikler

Mario Duspara

Mario Duspara

Utvikler

mario@wemade.no
Mateo Vuković

Mateo Vuković

Utvikler

mateo@wemade.no